Kolmandate klasside jõulupäevad

11:17 27. detsember 2018

…algasid neljapäeval hommikuringiga. Etteloetud südamlikku jõulujuttu kuulasid kõik tähelepanelikult. Iga laps sai võimaluse öelda ka oma jõulusoov.

Edasine töö kulges keskustes. Arvutamiskeskuses sai ülesande lahendamisel teada vahva koera nime, kes tuli enda fantaasiale toetudes ka paberile joonistada. Lugemiskeskuses saadi uusi teadmisi Maast, Kuust ja Linnuteest. Meisterdamiskeskuses valmis igal lapsel jõulukaart, mis hiljem ühele sõbrale kingituseks anti. Päev võeti kokku ühises ringis, kus selgus kõige vahvam tegevus.

Selgusid Valgamaa koolinoorte meistrid sisekergejõustikus

11:51 20. detsember 2018

Valga Spordihallis selgitati 13. detsembril välja vanemate vanuseklasside parimad sisekergejõustikus. Arvukalt võitsid medaleid ka Tõrva Gümnaasiumi noored kergejõustiklased.

Algklasside jõulupidu

08:58 20. detsember 2018

Algklasside jõulupidu algas kahe jõuluootuse lauluga mudilaskoori esituses. Suureks üllatuseks astus laulude lõppedes saali jõuluvana. Ta olla kuulnud kena laulu ja tuli vaatama. Nüüd said esinemised alles hoo sisse. Igal klassil oli lühike näidend või sõnaline osa ning tants ja laul.

Vilistlane Veiko Leppik kinkis koolile jõulukuuse

12:03 17. detsember 2018

Kuusk ehib Tõrva Gümnaasiumi aulat ja rõõmustab meid kõikidel kooli jõulupidudel. Veiko Leppik on Tõrva Gümnaasiumi 68.lennu vilistlane.

Aitäh, Veiko!

Ettevõtlus on huvitav

09:11 14. detsember 2018

Nupp Nokib on ettevõtluskonkurss noortele, mida korraldab SA Valgamaa Arenguagentuur. Konkursi eesmärk on tekitada noortes huvi ettevõtluse ja Valgamaa majanduse arenguperspektiivide vastu.  Osalema on oodatud Valgamaa koolide 7.-12. klassi kuni 5-liikmelisi võistkonnad. Võistkonna võib  moodustada ka sõpruskonnast. Iga võistkond saab endale juhendaja/mentori. Konkursil osalemine on väga lihtne - peab   esitama oma äriideed. Et äriideest saaks toode, pakutakse osalejatele erinevaid turundus-, tootearendus- ja  meeskonnatöö koolitusi. Võistkondade transpordi-, majutus- ( laadal) ja  toitlustuse kulud  kaetakse Valgamaa Arenguagentuuri poolt. Konkursi auhinnad on rahalised. I , II  ja III koht saavad vastavalt  500, 300 ja 100 eurot.

Meie minifirma Sauna Sõbrad  koosneb neljast 9. klassi õpilasest. Kaks meist (Brit Marii Veri ja Karmen Mõts) õpivad Tõrva Gümnaasiumi 9.b klassis ning  kaks (Rasmus Susi ja Morris Tann) Valga Põhikooli 9.d klassis. Tuttavaks saime eelmisel aastal läbi Nupp Nokib konkursi.  Siis olime  konkurendid.

05.12.2018 15:19

3.b klassi jõuluhommik