TORE saatis 10. klassi üksikule saarele

12:54 29. aprill 2019

16.aprillil käisid õpetaja Triinu ja Maarja TOREdust viimas ka 10.klassi. Kolme ainetunni pikkusel koolitusel võeti sihiks koostöö arendamine. Mängiti läbi olukord, kus terve klass koos klassijuhatajaga oli mängult parve peal, mis tuli ümber pöörata ilma, et keegi vette satuks ning peale seda saatsime nad üksikule saarele, kus ellujäämise nimel tuli grupis välja töötada strateegia, sõlmida kokkulepped ning peamine- saavutada koostöö. Nägime, et 10. klass on lõbus, asjalik ja ühtehoidev ning kolm ainetundi läks kui lennates.

Tõrva Gümnaasium märkab ja tunnustab

11:34 29. aprill 2019

AASTA TUGIÕPILASE STATUUT

Eesmärk: aasta tugiõpilase auhinnaga tunnustame õpilast, kes on käesoleval õppeaastal olnud märkimisväärselt toeks oma koolikaaslasele ning kelle toetus väärib esiletõstmist ja jagamist. Mida rohkem on koolis selliseid noori, seda suurem on positiivne mõju kogu kooliperele.

Sihtrühm: Tõrva Gümnaasiumi  1.- 12. klassi õpilased

Auhinna saaja:

• on leidnud endas julgust, et aidata kaasõpilast, kes ei oska abi küsida, kuid vajab seda siiski, nt  abistab kaaslast õppetöös, suunab kaaslast järgi vastama mitterahuldavaid hindeid, toetab koolikohustuse täitmisel, abistab õpilast, kes ei saa õnnetuse või füüsilise puude tagajärjel iseseisvalt hästi liikuda,
  • on sõbralik, empaatiline (arvestab teiste tunnetega), oskab teist kuulata, märgata probleemi ning paluda abi.

Uudistasime õpilaste teadusfestivalil

13:52 28. aprill 2019

Teaduseta ei saa meist keegi.

Igaühest ei pea saama teadlast, aga kõik peaksid sellest maailmast veidigi aru saama.

Sellepärast külastasime 16.aprillil õpilaste teadusfestivali Tartus ERM-is.

Head 2019/20.õa 1.klasside õpilased ja vanemad!

12:51 15. aprill 2019

Ootame teid neljapäeval, 16.mail kell 17.00 Tõrva Gümnaasiumis, et teha tutvust kooliga.

Õpetajad tutvuvad õpilastega kell 17.00-18.00  A-maja 2.korruse A22 ja A23 klassiruumides.

Ka eelkoolis käivad lapsed tulevad sel päeval kooli alles kella 17ks.

Lapsevanematele tutvustatakse sel ajal koolimaja. Kohtumise orienteeruv kestus on 1 tund.

Tõrva Gümnaasium

Tõrva Gümnaasiumile viis karikat kuuest

09:56 15. aprill 2019

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel Valga Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Teist aastat järjest võideti lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli teise kohaga leppida neljanda klassi poiste võistkonnal.

05.04.2019 09:33

EELKOOLI info