Jalgpallipoistele teine koht

15:48 30. september 2019

Valgas toimusid 24. septembril Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 6-9. klasside poistele. Alagrupimängudes võideti kindlalt kõik kohtumised.

Rebaste ristimine

13:06 30. september 2019

Selle aasta rebaste ristimine toimus veidikene teistmoodi kui tavaliselt. Juba kooli algul mõtlesime klassiga mida teha, sest meile ei meeldinud eelnev ristimise traditsioon, kus ainult üks päev tehakse rebased mustaks ja kõik. Mõtlesime siis, et teeks stiilipäevad ja nii ka läks.

Retk RMK Kabli looduskeskusesse

13:31 23. september 2019

Kooliaasta on alanud ja sellega koos ka väljasõidud täies hoos. Mul oli võimalus  ühineda 3.b ja 2.b retkega  RMK Kabli looduskeskusesse ja sealsetele loodusradadele. Ilm soosis igati retke - kuiv, mõnusalt tuult ja ka päikesekiiri pilve tagant luuramas linnulaulu taustal ja merelainete mühinat kuulates.

Lindudel algab sügis varakult, sest paljud linnud lahkuvad oma pesapaigalt sadade või tuhandete kilomeetrite kaugusele. Rännatakse talvitusaladele ehk talikorteritesse. Programmi „Sügis linnuriigis“ käigus uurisimegi, milliseid ettevalmistusi linnud selleks tegema peavad, kuhu nad rändavad ja kes need rändurid on. Saime ka teada, mis saab neist lindudest, kes jäävad paigale.

Oli  igati tore päev, mil lisaks tarkuse ammutamisele sai peale maitsvate pirukate söömist ning energiavarude laadimist matkaradagi läbitud.

Täname Tõrva Gümnaasiumi õpilasi

15:36 04. september 2019

Tõrva Gümnaasium koos aiatöö juhendajatega tänavad Tõrva Gümnaasiumi õpilasi, kes suvel käisid ühel päeval kooli parkaeda korrastamas. Tänu pidevale hoolitsusele on meie koolimaja ümbrus suurepärases korras ja väga ilus. Täname ka klassijuhatajaid, kes oma õpilastega koos välja tulid.

Osalesime esimest korda TORE suvekoolis

08:43 03. september 2019

21.-23.august toimus Remniku spordi-ja puhkekeskuses TORE (Tugiõpilaste Oma Ring Eestis) üle-Eestiline suvekool, mis sellel aastal oli inspireeritud laulu- ja tantsupeo ning eesti keele aastast. Tõrva Gümnaasiumi torekatest osalesid suvekoolis Kätlin (7.a), Marleen (7.a), Karl-Arkadi (6.a) ja juhendaja Triinu.

Osalejad jagati meeskondadesse, kuhu kuulusid erinevate koolide õpilased ja juhendajad, kellega koos võeti osa erinevatest õpitubadest. Meie kooli torekatel oli võimalus saada osa naeruteraapiast, lahendada lavastatud mõrvamüsteeriumit, punuda südamepaela, meisterdada muusikariist, kohtuda Lasteabi konsultantidega, mängida Vabadusemängu ja teha pilatest.

Uudiste arhiiv