Õppepäev Eesti Maaülikoolis

08:16 29. oktoober 2019

Kaks päeva enne koolivaheaega toimus 5.a ja 7.b klassi õppepäev Eesti Maaülikoolis (EMÜ). Päev sai võimalikuks tänu Helis Hornile, kes võttis osa õpilaste teadusfestivalil toimunud Eesti maaülikooli viktoriinist ja võitis auhinnaks endale ning oma klassile  maaülikooli töötoa „Üks toru, 7 vett“ tasuta külastuse. EMÜ turundusjuht Gerli Selge abiga sai õppepäeval osaleda koos 5.a klassiga ka  7.b klass.

Öökool

14:37 22. oktoober 2019

Meie kooli algklassides õpivad nii usinad lapsed, et nad on valmis hilistel õhtutundidelgi uusi oskusi ja teadmisi omandama. 17. oktoobril toimus kauaoodatud Öökool. Ootamatult ilmus välja kaks minioni, kes avaldasid tungivalt soovi õpilastega midagi vahvat ette võtta. Kõik õpilased olid valmis minionidega kampa lööma.

Koolivaheajal eelkooli ei toimu!

08:05 18. oktoober 2019

Teadmiseks eelkoolis käivate laste vanematele, et neljapäeval, 24.oktoobril eelkooli ei toimu.

Tõrva Gümnaasium

Mulgimaa pärimusmuusika kontsert

15:07 16. oktoober 2019

Tõrva Gümnaasiumil oli võimalus osa saada Eesti Pärimusmuusika keskuselt Vana-Võrumaa projektist toetust saanud Mulgimaa pärimusprogrammist. Mulgimaa pärimust ja muusikat tutvustasid Anu ja Ants Taul.

Mängiti pillilugusid, lauldi laule ning räägiti jutte, mis pärit Mulgimaalt. Ants Taul, kes nimetab end Torupillitondiks, jutustas põnevaid lugusid lapsepõlvest. Ta rääkis, kuidas tol ajal elati ja millised olid laste mängud siis.

Õppeaasta alguse traditsioon algklassides

08:29 16. oktoober 2019

Tõrva Gümnaasiumis on traditsiooniks saanud algklassiõpilaste kohtumised politsei töötajatega õppeaasta alguses. Kohtumiste eesmärgiks on tuletada meelde liiklusreegleid ja ohutut liiklemist meie kodulinna tänavatel.

Tänavu lisandus liiklusteemale ka kunsti/käsitöö teema, sest  kõik klassid külastasid Tõrva Kunstistuudiot, et tutvuda stuudio tegemistega.

04.10.2019 09:04

Mina nägin sügist