Viimane koolikell

14:16 22. aprill 2022

Kaunis kevadpäev, 21. aprill läks ajalukku Tõrva Gümnaasiumi 100. lennu viimase koolikella helinaga. Tegusad kaksteist aastat koos klassikaaslastega ja õpetajatega saavad kohe läbi ning algab eksamiperiood. Päevakangelasi eristas teistest õpilastest pikem kasv ja rõõmsalt lapsemeelne riietus.

Soovime 12. klassi lõpetajatele edu eksamiteks, kõrget ja turvalist lendu!

Tõrva Gümnaasiumile viis võidukarikat kuuest

15:23 19. aprill 2022

Valgamaa koolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel 14.aprillil Valga  Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Peale koroonaviiruse tõttu vahelejäänud aastaid võideti järjekordselt lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli teise kohaga leppida neljanda klassi poiste võistkonnal.

Eelkooli 27.aprillil ei toimu

11:14 19. aprill 2022

Koolivaheajal, 27.aprillil eelkooli ei toimu.

Tõrva Gümnaasium

Torekate tore öö

09:32 18. aprill 2022

Tõrva torekatel toimus 7.-8.aprillil Tõrva Gümnaasiumis Tore öö.

Õhtul koguneti koolimaja tore klassi kella 18.00-ks. Kohe algas muidugi ka esimene mäng, mille reegliks oli see, et terve õhtu ei tohtinud kasutada sõnu: mina, sina, tore ja öö. Seetõttu sai palju nalja ja kõik üritasid normaalselt rääkida ilma neid sõnu kasutamata. Tuli välja, et see oli üpris raske ülesanne.

6.klasside ajaloopäevad

13:10 12. aprill 2022

Loovtöö raames viisime meie, 11. klassi õpilased Kersti, Charlotte ja Kärt, 5. ja 7. aprillil 6. klassidega läbi ajaloopäevi. Mõlemad päevad olid üles ehitatud kuuendatele klassidele õpetatavatel teemadel, mille hulka kuulusid nt kiviaeg, Vana-Egiptus ja Mesopotaamia. Päeva pikkuseks leidsime sobivat 3 koolitundi, ettevalmistatud tegevused said sellesse aega kenasti mahutatud ning õpilastele jäi endalgi veidi aega hinge tõmbamiseks.

Uudiste arhiiv