Õpetlik "Päiv talun"

10:55 30. september 2022

1.a klass käis õppekäigul Lillis. Õppepäev oli väga tore!

Hommikul olid nii lapsed kui ka õpetajad väga elevil - meie esimene ühine väljasõit. Lilli Looduskeskuses oodati meid ning päeva alustasime vahva hommikuringiga. Edasine päev möödus juba erinevate loomade ning tegevuste seltsis. Saime anda erinevatele loomadele süüa ning nendega rohkem tutvuda. Lisaks saime sõbraks tegevustega, mida tehti taludes, kui puudusid veel uhked masinad.

“Päiv talun” oli üks õpetlik ning tore päev!

Jooksurõõm Tõrva Gümnaasiumis

15:45 23. september 2022

23.-30. septembrini tähistatakse nii Eestis kui mujal Euroopas kaheksandat korda Spordinädalat.

Spordinädala avaüritusena toimus 23. septembril Eesti suurim koolinoorte spordiüritus: heategevuslik Teatejooks, mille eesmärk on anda panus nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime. Nii täitus sel päeval ka Tõrva Gümnaasiumi park kollastes särkides valla noortega, kes tulid head tegema.

Tõrva Gümnaasiumi 4.-9. klassi õpilased moodustasid 8-liikmelised segameeskonnad ning kokku osales heategevuslikul Teatejooksul meie koolist 11 meeskonda.

Rebased ja abituriendid osalesid Maailmakoristuspäeval

11:41 23. september 2022

17. septembril toimus Eestist alguse saanud suurim üleilmne kodanikualgatus Maailmakoristuspäev 2022. Kuna koristuspäev langes laupäevale, siis võis koristada kahe nädala jooksul ehk 12.-23. septembrini.

19.-23. septembrini toimuva rebaste nädala raames korjasid Tõrva Gümnaasiumi 10. ja 12. klasside õpilased üheskoos kooli pargi, staadioni ja Vanamõisa järve rannaalalt ülese kõik, mis loodusesse ei kuulu.

Maailmakoristuspäevast osavõtnud õpilased tõdesid, et kooli ümbrusest suuremat prügi korjata õnneks ei olnud ja leiavad, et koolis tehakse noortega loodushoiu alal head kasvatustööd. Vanamõisa järv on õpilastele ja teistele tõrvakatele oluline ning seda hoitaksegi võimalikult puhtana.

Eelkool

11:54 22. september 2022

Eelkool alustab õppetööga 26.september kell 13.15-15.15  A-majas.

Lapsele vajalikud töövahendid:
pinal
kiirköitja
värvilised pliiatsid
harilik pliiats
kustukumm
käärid
liim
teritaja kogujaga
joonlaud (20 cm)

NB! Kaasa vahetusjalanõud.

Tõrva Gümnaasium tähistab novembris 105. sünnipäeva

12:47 19. september 2022

Laupäeval, 19. novembril 2022 toimub Tõrva Gümnaasiumi 105. juubeli tähistamine ja vilistlaste kokkutulek. Haara pliiats või nutitelefon ja pane enda kalendrisse kuupäev kirja, levitage infot julgelt klassi- ja koolikaaslaste seas!

Oodatud on kõik Tõrva Gümnaasiumi vilistlased, endised õpilased ning endised ja praegused õpetajad-töötajad.

Rohkem infot sündmuse kohta tuleb lähiajal. Kui soovid vilistlaspeol ülesse astuda esinemisega siis anna endast teada huvijuhile e-posti aadressil triini@torva.edu.ee

15.09.2022 16:15

Toimus huviringide laat