Kadrioru staadionil jätkus TV10 OS võistlussari

12:54 31. mai 2023

Pühapäeval jätkus 52.hooaja TV10 OS võistlussari Tallinnas Kadrioru staadionil. Hulga isiklike rekordeid püstitanud Tõrva Gümnaasiumi noored kergejõustiklased näitasid väga südika esinemisega, et tahavad osaleda finaalis. Kõige parema tulemuse saavutas tüdrukute vanema vanuseklassi palliviskes Luisa Purgats. Uus isiklik rekord 51.98 meetrit andis kolmanda koha. Napilt jäi finaali ukse taha poiste noorema vanuseklassi kettaheites Keijo Kalja, kes saavutas üheksanda koha tulemusega 24.45 meetrit. TV 10 olümpiastarti on väga arvuka osavõtjate arvuga võistlus. Igal alal osaleb umbes kuuskümmend võistlejat. Meie võistkond tõusis suurte koolide arvestuses kaheksandaks ja kindlustas koha finaalis. Sellel aastal osales sarjas 36 kooli.

Hea tulemuse saavutanud võistkonda kuulusid: Dorel Daum, Doris Daum, Keili Kirt, Keijo Kalja, Ramses Jaani, Luisa Purgats, Melissa Anderson, Helanna Leeduks, Matthias Kalja, Kert-Herbert Rohtla, Ferry Liigand ja Eerik Laanmäe.

Tänud vanematele, kes olid võistlejaid toetamas!

Spordipäev 1.0

13:13 29. mai 2023

13:42 16. mai 2023

3.a klass külastas Tõrva Vallavalitsust ja linnaraamatukogu

13:03 11. mai 2023

10. mail käisime Tõrva Vallavalitsuses. Seal võttis meid vastu Tõrva vallavanem Helen Elias. Vallavanem tegi meile vallavalitsuses tuuri ja saime erinevaid teadmisi. Näiteks teame nüüd, mis on tulumaks ja käibemaks. Teame ka seda, et Tõrva vallavolikogus on 21 liiget.

Peale vallavalitsuse külastamist käisime Tõrva Linnaraamatukogus. Seal anti meile vaba aega raamatutega tutvumiseks ja soovijad sai ka raamatuid laenutada.

See oli väga põnev ja õpetlik päev.

Metsa istutamine

09:29 11. mai 2023

1.b ja 3.a klassil tekkis võimalus minna  DAMMIX METSA  langile metsa istutama. Sissejuhatuseks räägiti metsa istutamise vajalikkusest. Töö toimus Udumäe talu lähedal metsas.

1. klassi abistasid istutamisel metsamehed. 3. klass jagati rühmadeks, kus igaüks sai ülesande. Rühmad pidid ise kaevama istutusaugud ja istutama sellesse kasetaime. Tublimad rühmad jõudsid kasvama panna kuni 102 puud.

Pärast tööd maitsesid krõbedad vorstid friikatega väga hästi. Magustoiduks sai iga laps jäätise. Tööpäeva lõpus ootas kõiki üllatus. Iga osaleja sai medali kirjaga "Tubli metsaistutaja 2023" ja DAMMIX METS logoga puhvi.

Suur aitäh, DAMMIX METS ja lapsevanemad, kes aitasid toreda ja õpetliku päeva läbi viia.

Uudiste arhiiv