MF MÄNGUTARU jõudis finaali

Enne vaheaega selgitatakse välja Eesti parim minifirma, kes on kantud käesoleval õppeaastal JA Eesti registrisse. Õpilastel on võimalus võrrelda oma ettevõtlusalaseid tegevusi ja oskusi eakaaslastega ning arendada avaliku esinemise oskusi. Võistlust korraldab SA Junior Achievement Eesti. Võistlus koosneb kolmest osast: aruande esitamine, esinemine publikule ja žüriile ning stendivoor.

Võistluse finaali toimub 18. aprillil SEB innovatsioonikeskuses Tallinnas. Finaali pääses 11 minifirma seas ka Tõrva Gümnaasiumi minifirma MÄNGUTARU.

Finaali pääsemiseks tuli koostada ja esitada aprilli alguseks aruanne, mille põhjal valiti välja finalistid. Noored toodavad valdavalt taaskasutatud materjalidest käsitööna valminud kahepoolset lauamängu. See on ideaalne lõbusaks ja arendavaks ajaviiteks ning helgete mälestuste loomiseks! Lauamängu teeb veel erilisemaks see, et selle saab võtta kõikjale kaasa, kuna käib kotikeseks kokku.

08:48 08. aprill 2024