Meeskonnatöö arendamine värskes õhus

9. aprillil "sukeldusid" 5.a ja 6.a klassi õpilased põnevasse adrenaliinimaailma, võttes osa airsofti üritusest, mis toimus Tartu Militaarpargis. Päev oli täis põnevust, meeskonnatööd ja ohutut lõbu!

Enne mängu alustamist jagunesid õpilased meeskondadesse, said ohutus briifingu ning varustati maskide ja relvadega. Ohutus oli ürituse korraldamisel esmatähtis ning kõik tegevused toimusid kontrolli all. Mäng algas ja õpilased asusid võistlema vastasmeeskondadena. Kuulide lend ja põnevus olid käegakatsutavad.

Päeva lõpus jagasid õpilased muljeid ning üldine tagasiside oli äärmiselt positiivne! Airsoft kui strateegiline mäng võttis maha vaimsed koolipinged. Airsofti üritus oli suurepärane võimalus veeta aega värskes õhus ja arendada meeskonna oskusi.

08:46 16. aprill 2024