Hõbemedal Eesti meistrivõistlustelt

09:25 08. mai 2023

Jõulumäe Tervisekeskuses toimunud Eesti murdmaajooksu meistrivõistlused olid edukad spordiklubile Viraaž. Bianka Uhtjärv võitis U18 vanuseklassi 2 km distantsil hõbemedali.

Infotund 1.klassi astujate vanematele

14:18 03. mai 2023

Infotund toimub 29.mail kell 17.30 Tõrva Gümnaasiumis.

Koguneme A-maja fuajees.

 

Kohtumiseni!

Klassijuhatajad

Inimeseõpetuse olümpiaad

13:57 03. mai 2023

Avaldame kiitust 19.aprillil toimunud Valgamaa piirkondlikul inimeseõpetuse olümpiaadil edukalt esinenud õpilastele:

Mirelle Veri                       I koht                    5.a klass

Ramses Jaani                     I koht                    5.b klass

Rebeca Kenk                     II koht                   6.a klass

Marliin Juht                       III- 4.koht            6.b klass

Sirelin Meltsas                   I koht                    7.a klass

Kris Riin Veri                     III koht                 7.b klass

Kertu Timpson                   II koht                   8.a klass

Elis Ütsik                           5.-6.koht             8.b klass

Avaldame tänu õpetaja Marelle Kansonenile.

Tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaad

10:20 26. aprill 2023

Avaldame kiitust 17.märtsil toimunud Valgamaa piirkondlikul tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadil eduka esinemise eest järgnevatele õpilastele: 

Käsitöö olümpiaad

Kirke Mia Vihur        II koht    8.a klass

Anneli Heletuli         III koht    8.a klass

Tehnoloogiaõpetuse olümpiaad

Hugo Kansonen        III koht    9.a klass

2.Avaldada tänu õpetaja Liivi Oravale ja Jaan Tasale.

Tõrva Gümnaasiumile viis esikoha karikat kuuest

12:28 18. aprill 2023

Valgamaa linnakoolide klassivõistkondade rahvastepalli karikavõistlustel 14. aprillil Valga Spordihallis saatis suur edu meie kooli võistkondi. Võideti lausa viis karikat kuuest. Ainukesena tuli väga napilt teise kohaga leppida teise klassi tüdrukute võistkonnal.

II klasside poisid- l koht

Robert Raal, Kristofer Leitmaa, Oliver Põldma, Kaspar Padar, Maido Mathias Maa, Kenert Saavaste, Rayan Kõrran.   

II klasside tüdrukud- ll koht

Anette Kail, Nora- Liis Soots, Lisbeth Jablonski, Heidi Jõgisuu, Emma Nora Känd, Delissa Seemen, Mirtel Mirell Mäesalu, Michelle Treu.

III klasside poisid- l koht

Carl Tiit, Romet Juus, Remy Liigand, Kevin Kevend, Mait Kägu, Eston Markko Peri, Christofer Lehtsalu, Kimmo Siinmaa.

III klasside tüdrukud- l koht

Dorel Daum, Stella Grossberg, Emili Kasepuu, Rihanna Ruusmann, Heidi Umbleja, Lisandra Jürgenstein, Kelly Jürise, Berit Kalda.

IV klasside poisid- l koht

Sten Tiideberg, Maikko Sulg, Reiko Ilisson, Arthur Pokk, Hendry Petrov, Lucas Pärn, Märt Pullerits  .

IV klasside tüdrukud- l koht

Doris Daum, Keili Kirt, Lisette Tauk, Lisete Lupp, Merit Lõoväli, Rosanna Mõts, Lisete Niglas, Kete Lisanna Väli.

 

Kiitus võistkondade liikmetele väga tubli esinemise eest.

Tänud kehalise kasvatuse õpetajatele Marian Hanverele ja Urmas Uhtjärvele võistkondade ettevalmistamise ja juhendamise eest.

22.03.2023 08:01

Matemaatikaolümpiaad

08.03.2023 13:54

Füüsika õpikoda 

08.03.2023 13:03

Matemaatikaolümpiaad

08.03.2023 12:52

Matemaatikaolümpiaad

08.03.2023 12:49

Bioloogiaolümpiaad

27.02.2023 11:48

Geograafiaolümpiaad


Uudiste arhiiv

Aadress

Kontakt

     Puiestee 1, 68606      tel 54300636
     Tõrva linn      e-post kool@torva.edu.ee
Greaton CMS